خرید ووچر پرفکت مانی | فروش ووچر پرفکت مانی

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی | صدور و نقد کردن ووچر پرفکت مانی | کوپن الکترونیکی پرفکت مانی

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی یا همان کوپن الکترونیکی پرفکت مانی بدون نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی

ووچر الکترونیکی پرفکت مانی E-Voucher این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا بدون نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی بتوانید از خدمات این سیستم مالی استفاده کنید.

شما با خرید ووچر پرفکت مانی میتوانید نسبت به انتقال وجه و یا خریدهای اینترنتی از سایت های خارجی اقدام کنید. اگر نسبت به ایجاد اکانت کاربری در پرفکت مانی اقدام کرده اید میتوانید با خرید ووچر پرفکت مانی حسابتان را شارژ کنید.

همچنین میتوانید به وسیله این چک یا کوپن الکترونیکی پرفکت مانی از دیگران پول دریافت و حسابتان را تسویه کنید؛ گفتنی است دریافت پول به وسیله ووچر هم نیاز به افتتاح حساب ندارد و شما در ادامه میتوانید توسط دسیماپی به فروش ووچر پرفکت مانی و یا اصطلاحاً به نقد کردن ووچر پرفکت مانی بپردازید.

خرید ووچر فروش ووچر پرفکت مانی

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی یکی از سریعترین و کم دردسر ترین روش ها برای انتقال ارز و خریدهای اینترنتی بین المللی است

ویژگی ها و مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی

با ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به افتتاح حساب از خدماتی چون انتقال و دریافت وجه و خریدهای بین المللی بهره مند شوید.
در صورتی که حساب پرفکت مانی دارید، میتوانید از ووچر پرفکت مانی برای شارژ کردن حسابتان استفاده کنید.
کوپن های الکترونیکی پرفکت مانی (ووچر) فاقد تاریخ انقضاء هستند و باطل نمی‌شوند.
استفاده از اِ ووچر هیچگونه کارمزد و مالیاتی ندارد.

پول های الکترونیکی محبوب

افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب وب مانی

افتتاح حساب وب مانی

افتتاح حساب اسکریل

افتتاح حساب اسکریل

سوالات متداول

هزینه و کارمزد خرید یا نقد کردن ووچرپرفکت مانی چقدر است؟

خرید E-Voucher از دسیماپی هیچگونه کارمزد و هزینه اضافه ای ندارد و شما تنها معادل ریالی مبلغ ووچر خریداری شده را پرداخت میکنید. فروش E-Voucher پرفکت مانی به دسیماپی نیز هزینه و کارمزدی ندارد.

بدون ایجاد حساب پرفکت مانی، از کدام خدمات ووچر میتوانم استفاده کنم؟

شما بدون ایجاد اکانت در پرفکت مانی از کلیه خدمات و امکانات E-Voucher پرفکت مانی میتوانید بهره مند شوید؛ انتقال وجه، پرداخت های اینترنتی، خریدهای آنلاین و حتی دریافت وجه بدون نیاز به داشتن حساب امکان پذیر است.

پس از خرید و صدور ووچر پرفکت مانی چقدر زمان دارم تا از آن استفاده کنم؟

یکی از ویژگی های ووچر پرفکت مانی نداشتن تاریخ انقضاء است؛ از این رو ووچرها هیچگاه منقضی و باطل نمی‌شوند. اما باید توجه داشته باشید که ممکن است ووچری که از افراد و سایت های ناشناس و متفرقه دریافت یا خریداری می‌کنید، قبل از شما استفاده و نقد شده باشد بنابراین توصیه ما این است که همواره از افراد مورد اعتماد و یا سایت های معتبر ووچر پرفکت مانی را دریافت یا خریداری کنید.

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی چقدر زمان میبرد؟

پس از ارائه درخواست صدور ووچر پرفکت مانی، بلافاصله میتوانید کدهای ووچر را در پنل کاربری‌تان دریافت و از آن استفاده کنید. برای نقد کردن ووچر و تبدیل آن به ریال نیز پس از ثبت درخواست بین یک تا دو روز کاری معادل ریالی ووچر فروخته شده به حساب بانکی تان واریز می‌شود.

مشاوره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

مشاوره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

  آیا برای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره دارید؟ میتوانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با کارشناسان دسیماپی ارتباط برقرار کنید. 

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

مشاوره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

مشاوره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

  آیا برای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره دارید؟ میتوانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با کارشناسان دسیماپی ارتباط برقرار کنید. 

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

0

میلیون نفر

تعداد کاربران پرفکت مانی در جهان

0

حساب کاربری پرفکت مانی

افتتاح شده در دسیماپی

0

ووچر پرفکت مانی

صادر شده توسط دسیماپی

0

ووچر پرفکت مانی

نقد شده توسط دسیماپی

اهمیت استفاده از ووچر پرفکت مانی

سیستم مالی پرفکت مانی در کنار سایر مزایا و ویژگی هایش بخصوص برای ایرانیان، یک مزیت و قابلیت ویژه به نام ووچر پرفکت مانی دارد، قابلیتی که  این امکان را میدهد تا کاربر از موجودی حسابش مبلغی را به عنوان ووچر پرفکت مانی برداشت کند.

البته این همه ماجرا نیست چرا که برای استفاده و خرید ووچر پرفکت مانی یا فروش آن لزوماً نیازی به داشتن اکانت پرفکت مانی ندارید.

به عبارت دیگر پرفکت مانی به واسطه اِ ووچر E-Voucher این امکان را فراهم آورده است تا علاوه بر کاربران آن، سایر مردم نیز بتوانند بدون نیاز به ثبت نام پرفکت مانی از خدمات این سیستم مالی از جمله دریافت و انتقال ارز استفاده کنند.

کدهای فعال سازی ووچر شماره سریال ووچردر ابتدا و قبل از بیان شرایط خرید و فروش ووچر پرفکت مانی، به معرفی بیشتر این ویژگی پرفکت مانی که از آن با عناوین کارت شارژ پرفکت مانی یا کوپن الکترونیکی پرفکت مانی یا چک الکترونیکی هم یاد میشود، میپردازیم.

ووچر الکترونیکی پرفکت مانی شامل یک شماره 10 رقمی کد ووچر پرفکت مانی، یک شماره 16 رقمی کد فعالسازی ووچر پرفکت مانی، میزان اعتبار ووچر و تاریخ ایجاد آن است؛ در واقع همین کدها هستند که همچون کد شارژ عمل کرده و امکان نقل و انتقال ارز و خریدهای اینترنتی را فراهم می آورد.

مزایای خرید ووچر پرفکت مانی

شما با خرید ووچر پرفکت مانی میتوانید به میزان مبلغ ووچر خریداری و یا ساخته شده به حساب دیگران پول واریز کنید، همانطور که ذکر شد برای این مهم داشتن اکانت پرفکت مانی نه برای شما و نه برای مخاطبتان ضروری نیست و این انتقال ها به وسیله کدهای کارت شارژ پرفکت مانی انجام میشود.

همچنین با خرید کوپن الکترونیکی پرفکت مانی قادر خواهید بود تا پرداخت های اینترنتی بین المللی، خرید از سایت های خارجی، پرداخت هزینه خدمات بین الملی و مواردی چون شارژ سیم کارت یا اکانت های بین المللی تان را انجام دهید.

گفتنی است یکی از راه های شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر الکترونیکی پرفکت مانی است؛ شما میتوانید با وارد کردن کدهای ووچر در بخش مربوط به شارژ حساب تان آن را به اندازه مبلغ ووچر خریداری شده شارژ کنید.

نحوه عملکرد ووچر پرفکت مانی

نحوه عملکرد ووچر پرفکت مانی e-Voucher بدین نحو است که شما پس از ساخت و یا خرید ووچر پرفکت مانی با مبلغ مشخص و دریافت کدهای ووچر، میتوانید با وارد کردن شماره سریال و کد فعالسازی ووچر الکترونیکی در درگاه های مربوطه، پرداخت های ارزی خود را انجام دهید.

همچنین میتوانید جهت انتقال پول به حساب شخص دیگر، اطلاعات ووچر الکترونیکی خریداری یا ساخته شده شامل کد ووچر و سریال فعالسازی ووچر را در اختیار مخاطب قرار دهید تا از آن استفاده کند.

خرید ووچر فروش ووچر پرفکت مانیطبیعتاً برای دریافت پول در قالب ووچر نیز شما کدها و سریال فعالسازی کارت شارژ پرفکت مانی را دریافت خواهید کرد؛ در این مورد باید دقت لازم را داشته باشید چرا که ممکن است این کدها قبل از شما مورد استفاده قرار گیرند از این رو توصیه میشود تنها از اشخاص مورد اعتماد ووچر را دریافت و البته به سرعت از آن استفاده کنید.

شما چه حساب پرفکت مانی داشته و چه نداشته باشید میتوانید نسبت به خرید ووچر پرفکت مانی از دسیماپی اقدام و از آن در مراودات مالی بین المللی، خرید و پرداخت های ارزی و یا شارژ حساب پرفکت مانی تان استفاده کنید؛ توجه داشته باشید که ووچرهای پرفکت مانی تاریخ انقضاء ندارند و در هر زمانی میتوانید از آن ها استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای ووچر پرفکت مانی این است که شما برای استفاده از اِ ووچر E-Voucher  پرفکت مانی و برداشت پول از حسابتان و یا خرید با آن، کارمزدی پرداخت نمیکنید درحالیکه برای استفاده از حساب عادی پرفکت مانی بسته به نوع استفاده تان باید کارمزد پرداخت کنید.

اگر قبلاً نسبت به ایجاد حساب پرفکت مانی اقدام کردید و حسابتان موجودی کافی دارد، میتوانید به صورت مستقیم نسبت به ساخت ووچر پرفکت مانی استفاده کنید؛ برای این مهم مقاله آموزش ساخت ووچر پرفکت مانی را مشاهده کنید.

هنگامی که در حساب پرفکت مانی تان ووچر الکترونیکی میسازید تا زمانی که مورد استفاده قرار نگیرد و در حساب شخص دیگری ننشیند، در لیست ووچرهای ساخته شده شما نمایش داده میشود اما بلافاصله بعد از اینکه به هر نحوی مورد استفاده قرار گرفت دیگر از لیست اکانت شما نیز حذف میشود.

فروش و نقد کردن ووچر پرفکت مانی

فروش ووچر پرفکت مانی و اصطلاحاً نقد کردن ووچر پرفکت مانی نیز یکی از مهمترین و پرکاربردترین خدمات دسیماپی است.

کاربران ایرانی که به صورت فریلنس با شرکت ها و اشخاص خارج از کشور همکاری دارند ممکن است حق الزحمه خود را به صورت ووچر دریافت کنند و در صدد نقد کردن ووچر پرفکت مانی باشند.

همچنین این امکان وجود دارد افرادی که کسب و کار کوچک بین المللی، چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی، ایجاد کرده اند، در قبال عرضه کالا یا خدماتشان در عرصه بین الملل هزینه آن را به صورت ووچر دریافت کنند و به دنبال راهی برای فروش ووچر و تبدیل به پول باشند.

در نهایت اینکه ممکن است یکی از اعضای خانواده و دوستان که در خارج از کشور سکونت و فعالیت دارد درصدد انتقال پول به داخل کشور به صورت ووچر پرفکت مانی باشد، طبیعی است که در این حالت نیز باید به دنبال راهی برای فروش ووچر پرفکت مانی و نقد کردن ووچر بود.

به هرحال دسیماپی این آمادگی را دارد تا ووچرهای پرفکت مانی شما را نقد کرده و معادل ریالی آن را به حسابتان واریز کند.

آیا به افتتاح حساب پرفکت مانی نیاز دارید؟

پرفکت مانی خدمات جذابی برای ایرانیان دارد که با ایجاد حساب کاربری میتوانید از آن ها استفاده کنید