خرید پرفکت مانی | فروش پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی و نقد کردن پرفکت مانی Perfect Money

  • خرید پرفکت مانی از دسیماپی:

جهت خرید پرفکت مانی Perfect Money و یا اصطلاحاً شارژ حساب پرفکت مانی حتی از طریق ووچرها نیازمند دریافت خدمات از شرکت های فعال در زمینه پرداخت های بین المللی همچون دسیماپی هستید تا بتوانید با افزایش موجودی حساب پرفکت مانی تان به خرید از سایت های خارجی و یا سایر پرداخت های ارزی بپردازید؛ شارژ حساب پرفکت مانی ۵ الی ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

  • فروش پرفکت مانی به دسیماپی:

شما برای نقد کردن دلار پرفکت مانی و تبدیل موجودی حساب پرفکت مانی به ریال، دلار، یورو و به عبارت بهتر برای فروش پرفکت مانی و یا نقد کردن ووچر پرفکت مانی نیز میتوانید روی خدمات دسیماپی حساب باز کنید؛ زمان لازم برای فروش دلار پرفکت مانی و تسویه حساب معادل ۱ الی ۳ روز کاری است.

خرید و فروش پرفکت مانی

مراحل خرید و فروش دلار پرفکت مانی

ثبت نام در دسیماپی

ثبت نام در دسیماپی

ابتدا در دسیماپی ثبت‌نام کنید؛ این مهم زمان بسیار اندکی از شما خواهد گرفت.

ثبت درخواست

ثبت درخواست

سپس درخواست خرید یا فروش پرفکت مانی یا ووچر و اطلاعات لازم را وارد کنید.

محاسبه هزینه ها و قیمت ها

محاسبه هزینه ها و قیمت ها

مبلغ پرداختی یا دریافتی محاسبه شده را تأیید و در صورت نیاز پرداخت کنید.

تسویه حساب

تسویه حساب

طی چند دقیقه حسابتان شارژ و طی 1 تا3 روز مبلغ ریالی به حسابتان واریز میشود.

پشتیبانی پرفکت مانی از دلار، یورو، طلا و بیت کوین
عدم تبعیت پرفکت مانی از تحریم های آمریکا علیه ایران
دریافت و انتقال ارز به خارج از کشور
امنیت چند مرحله ای برای انجام تراکنش ها
امکان خرید شارژ، خدمات و کالا از سایت های خارجی
خرید ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین

سوالات متداول

خرید یا فروش پرفکت مانی چقدر زمان میبرد؟

با خرید دلار پرفکت مانی پس از 5 تا 30 دقیقه حساب پرفکت مانی تان شارژ میشود؛ در صورت فروش دلار پرفکت مانی نیز بین 1 تا 3 روز کاری مبلغ ریالی به حساب شما واریز شد.

کارمزد انتقال ارز در پرفکت مانی چقدراست؟

کارمزد انتقال درون سیستمی پرفکت مانی برای حساب های وریفای شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران تأیید نشده برابر با 1.99 درصد است.

برای خرید و فروش پرفکت مانی حتماً باید حساب مان وریفای شده باشد؟

خیر، وریفای کردن اکانت پرفکت مانی ضروری نیست اما بهتر است برای پرداخت کارمزد کمتر و استفاده از خدمات بیشتر نسبت به وریفای کردن حساب پرفکت مانی تان اقدام کنید؛ دسیماپی این مهم را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام میدهد.

برای فعالیت با پرفکت مانی، تحریم یا محدودیتی برای کاربران ایرانی وجود ندارد؟

خیر؛ پرفکت مانی از تحریم های علیه ایران پیروی نمیکند از این رو هیچ محدودیت و مشکلی برای کاربران ایرانی اعمال نکرده است؛ وبسایت پرفکت مانی از زبان فارسی پشتیبانی میکند و در ایران نیز چندین نمایندگی دارد؛ با این وجود برای خرید دلار پرفکت مانی و یا نقد کردن پرفکت مانی باید از شرکت های معتبر همچون دسیماپی استفاده کنید.

آیا دسیماپی خدمات مربوط به خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را نیز ارائه میکند؟

بله؛ شما میتوانید از دسیماپی ووچر پرفکت مانی خریداری و یا ووچرهای الکترونیکی خود را نقد کنید.

مشاوره خرید و فروش پرفکت مانی

مشاوره خرید و فروش پرفکت مانی

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

مشاوره خرید و فروش پرفکت مانی

مشاوره خرید و فروش پرفکت مانی

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

خرید دلار پرفکت مانی؛ چگونه حساب پرفکت مانی را شارژ کنیم؟

خرید و فروش پرفکت مانی Perfect Money به واسطه محبوبیت و ویژگی های متمایز کننده این سیستم مالی، متقاضیان فراوانی در ایران دارد.

ایرانیان بسیاری این پول الکترونیکی را برای پرداخت های ارزی بین المللی و مراودات مالی شان انتخاب کرده اند که مهم ترین علت آن، عدم تبعیت پرفکت مانی از تحریم ها علیه ایران و در نتیجه ارائه خدمات این سیستم مالی به ایرانیان است.

شما برای خرید کالا، خدمات و فایل های دانلودی از سایت های خارجی، تمدید اشتراک و شارژ اکانت های مختلف، خرید و استفاده از نرم افزارها، فیلم های روز دنیا و بازی های آنلاین، خرید هاست از سایت های خارجی، خرید دامنه از سایت های خارجی، پرداخت هزینه خدمات و سایر پرداخت های ارزی و بین المللی، پرداخت های درون برنامه ای بازی و اپلیکیشن موبایل و در نهایت  برای انتقال وجه و ارز به حساب اشخاص در خارج از کشور نیاز به شارژ حساب پرفکت مانی یا همان خرید پرفکت مانی Perfect Money دارید.

فروش پرفکت مانیهمچنین شما میتوانید پس از خرید دلار پرفکت مانی و افزایش موجودی پرفکت مانی، موجودی حسابتان را به دلار، یورو، طلا و یا بیت کوین ذخیره و یا از آن استفاده کنید؛ در ضمن قادر خواهید بود پس از شارژ حساب پرفکت مانی نسبت به خرید ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین اقدام کنید.

کلیه این خدمات پرداخت های بین المللی را میتوانید تنها با افتتاح حساب و افزایش موجودی حساب پرفکت مانی و بدون نیاز به افتتاح حساب در بانک های خارجی دریافت کنید

درست است که Perfect Money محدودیت و تحریمی برای افتتاح حساب پرفکت مانی برای ایرانیان و استفاده از خدمات آن در نظر نگرفته است اما هموطنان ما همچنان برای خرید دلار پرفکت مانی Perfect Money و شارژ حسابشان با مشکل و محدودیت های مالی بین المللی مواجه اند و باید از خدمات شرکت های پرداخت های ارزی بین المللی مانند شرکت دسیماپی استفاده کنند.

یکی از مهمترین خدمات دسیماپی شارژ حساب پرفکت مانی Perfect Money و افزایش موجودی حساب پرفکت مانی هموطنانمان است؛ امری که تخصص و تجربه بالای دسیما در آن همواره رضایت خاطر برای مشتریانش و تداوم همکاری با آن ها را به همراه آورده است.

برای خرید پرفکت مانی نیازی به حساب وریفای شده نیست، با این وجود توصیه دسیما وریفای کردن اکانت تان جهت استفاده از حداکثر امکانات و خدمات این سیستم مالی و کاهش کارمزدهای انتقال ارز است.

پس از ورود به پنل کاربری در دسیماپی، میتوانید درخواست تان مبنی بر خرید دلار پرفکت مانی را ثبت کنید تا بین 5 الی 30 دقیقه حسابتان شارژ شود.

فروش دلار پرفکت مانی؛ چرا و چگونه دلار پرفکت مانی را نقد کنیم؟

فروش پرفکت مانی یا همان نقد کردن پرفکت مانی نیز از دیگر خدمات محبوب دسیماپی است؛ کاربران ایرانی فراوانی به صورت فریلنسر با کارفرما و شرکت های خارج از کشور در حال همکاری هستند که یکی از مهمترین روش های دریافت حقوق و حق الزحمه فریلنسرها از شرکت های خارجی، همین پرفکت مانی است.

علاوه بر فریلنسرها، کسب و کارهای کوچکی که در آغاز فعالیت بین المللی شان قرار دارند نیز ممکن است نیازمند روشی مطمئن برای انجام معاملات مالی شان باشند و یا به هر دلیلی ممکن است شخصی در خارج از کشور قصد واریز وجه به حساب شما را داشته باشد که یکی از روش های پیشنهادی ما استفاده از پرفکت مانی است.

حال برای نقد کردن دلار پرفکت مانی که به حسابتان نشسته است و به عبارتی برای تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال نمیتوانید به صورت مستقیم اقدام کنید بلکه نیاز به استفاده از خدمات شرکت های معتبری چون دسیما پی دارید تا بتوانید موجودی حساب پرفکت مانی تان را به آن ها بفروشید.

برای نقد کردن دلار پرفکت مانی توسط دسیماپی، کافیست وارد پنل کاربری تان شوید و درخواست فروش پرفکت مانی به را ثبت کنید؛ سپس بین یک تا سه روز کاری معادل ریالی مبلغی که به دسیماپی فروختید به حسابتان واریز خواهد شد.

توجه داشته باشید که دسیما برای نقد کردن و تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال هیچ کارمزدی دریافت نمیکند.

ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی این امکان را برای همگان فراهم آورده است تا بدون نیاز به ثبت نام بتوانند از خدمات پرفکت مانی استفاده کنند بدین نحو که با خرید ووچر پرفکت مانی که مانند یک قطعه کد الکترونیکی است میتوانید پرداخت های ارزی تان را انجام دهید و یا با دریافت ووچر، میتوانید نسبت به فروش ووچر پرفکت مانی و نقد کردن آن اقدام کنید؛ در این میان دسیما پی هر دو خدمات مربوط به خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را ارائه میدهد.