خرید و فروش وب مانی

خرید وب مانی یا همان شارژ حساب وب مانی | فروش وب مانی یا همان نقد کردن وب مانی

 

  • خرید وب مانی از دسیماپی:

خرید وب مانی WebMoney و یا اصطلاحاً شارژ حساب وب مانی (شارژ دلار، یورو و سایر ارزهای وب مانی) از جمله خدمات محبوبی است که ایرانیان بسیاری (به دلیل تحریم نبودن ایران توسط وبمانی) از آن استفاده میکنند. ما نیز برای پاسخ به تقاضا و استقبال زیاد هموطنانمان جهت خرید دلار وبمانی (و سایر ارزها) و شارژ کیف پول وب مانی، بستری بسیار امن و سریع با کمترین کارمزد فراهم آورده ایم.

  • فروش وب مانی به دسیماپی:

شما همچنین میتوانید برای فروش دلار وب مانی Webmoney یا همان نقد کردن وب مانی (نقد کردن در آمدهای ارزی وبمانی؛ اعم از دلار، یورو و …) و واریز معادل ریالی آن به حساب بانکی تان آن هم در سریعترین زمان ممکن از خدمات دسیماپی استفاده کنید. ما سعی کرده ایم کامل ترین خدمات وب مانی در ایران را به شما هموطنان عزیز ارائه دهیم.

خرید و فروش وب مانی

مراحل خرید و فروش وبمانی

ثبت نام در دسیماپی

ثبت نام در دسیماپی

برای شروع در کمترین زمان و با کمترین اطلاعات درخواستی، در پنل دسیماپی ثبت نام و هویتتان را تأیید کنید.

ثبت درخواست خرید یا فروش

ثبت درخواست خرید یا فروش

سپس در پنل کاربری تان در دسیماپی درخواستتان مبنی بر خرید وبمانی یا فروش وبمانی را ثبت بفرمایید.

محاسبه قیمت و ثبت نهایی

محاسبه قیمت و ثبت نهایی

با توجه به میزان درخواست شما، معادل ریالی سفارشتان برای پرداخت یا دریافت در حسابتان را مشاهده و تأیید بفرمایید.

دریافت اکانت وب مانی

تسویه حساب

سپس در سریعترین زمان حسابتان شارژ و در صورت فروش وبمانی بین 1 تا 3 روز کاری هزینه آن به حسابتان واریز میشود.

امنیت بالای وب مانی
مناسب برای کاربران سایت Freelancer.com
کارمزد پایین وب مانی
پشتیبانی از کاربران ایرانی و تحریم نبودن
پشتیبانی سایت های بزرگ از وب مانی
پشتیبانی بین المللی وب مانی

سوالات متداول

آیا امکان افتتاح حساب وب مانی برای ایرانیان هم وجود دارد؟

بله؛ دسیماپی این امکان را فراهم آورده است تا با مدارک هویتی خود و در کمترین زمان ممکن نسبت به افتتاح حساب وبمانی اقدام و همچنین از خدمات خرید و فروش وب مانی استفاده کنید.

خرید و فروش دلار وب مانی چقدر زمان میبرد؟

خرید وبمانی بین یک تا دو ساعت کاری و فروش وب مانی و تسویه حساب آن نیز بین یک تا سه روز کاری انجام میشود.

کارمزد ارسال وب مانی چقدر است؟

کارمزد ارسال دلار وب مانی حدود 0.8 درصد است.

نرخ فروش وب مانی و تسویه با دسیماپی به چه صورتی است؟

نرخ فروش وبمانی به دسیماپی همواره در پنل کاربری مشخص و مطابق با نرخ دلار اسکناس روز است؛ مدت زمان تسویه ریالی دسیماپی نیز بین یک تا سه روزکاری است.

مزایای افتتاح حساب وب مانی چیست؟

با ساخت حساب وب مانی بسیاری از پرداخت های بین المللی از جمله پرداخت در سایت های خارجی و یا دریافت حق الزحمه در پروژه ها و سایت های فریلنسری بین المللی قابل انجام می باشد.

مشاوره خرید و فروش وب مانی

مشاوره خرید و فروش وب مانی

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

مشاوره خرید و فروش وب مانی

مشاوره خرید و فروش وب مانی

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

خرید وب مانی؛ نحوه شارژ حساب وب مانی

خرید webmoney فروششما پس از افتتاح و ایجاد حساب وبمانی، نیاز به خرید دلار وب مانی جهت شارژ اکانت وب مانی خود دارید تا بتوانید نسبت به خرید از سایت های خارجی و شارژ اکانت های خارجی خود اقدام کنید.

برخلاف افتتاح وبمانی که کاربران ایرانی خودشان میتوانستند مستقیماً نسبت به ثبت نام اقدام کنند، برای خرید وب مانی و شارژ وب مانی به صورت مستقیم به دلیل تحریم های موجود علیه ایران با مشکل مواجه خواهند شد.

در این میان بهترین راه برای شارژ کیف پول وب مانی این است که این مهم را به یکی از شرکت های معتبر فعال در عرصه پرداخت های بین المللی و پول های الکترونیکی مانند دسیماپی بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به شارژ وب مانی شما اقدام کنند.

تنها یک تا دو ساعت کاری پس از خرید وب مانی از دسیماپی، کیف پول وب مانی شما شارژ میشود و میتوانید به وسیله آن از سایت های خارجی خریدهای فیزیکی و مجازی داشته باشید، اکانت های سایت های خارجی تان را شارژ کنید و بدون اینکه نیاز به حساب بانکی در خارج از کشور داشته باشید، میتوانید به اکانت دیگران در خارج از کشور پول (وبمانی) واریز کنید.

خرید وبمانی از دسیماپی به دلیل امنیت بالا، اعتبار و تجربه چندین ساله تیم ما، کارمزد و هزینه های منصفانه و پایین، سرعت بالا و پشتیبانی 24 ساعته و فعال میتواند خاطره خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد؛ نحوه شارژ حساب وبمانی بدین نحو هست که پس از ورود به پنل دسیماپی، از بخش پول های الکترونیکی گزینه خرید و شارژ وب مانی را انتخاب و سپس مبلغ مورد نظر را وارد و پرداخت میکنید؛ در کمترین زمان ممکن حساب شما شارژ میشود.

فروش وب مانی؛ نقد کردن درآمدهای وبمانی؟

ممکن است شخصی از خارج از کشور قصد انتقال پول به حساب شما را داشته باشد، موردی که بیشتر برای فریلنسرها پیش می آید و نیاز دارند تا از روشی امن و سریع حق الزحمه شان به دلار، یورو، روبل و …. را دریافت کنند؛ برای نقد کردن وبمانی و تبدیل درآمدهای ارزی و دلاری وب مانی به ریال و واریز به حساب بانکی تان متاسفانه به دلیل تحریم ها علیه ایران نمیتوانید از روش های مستقیم استفاده کنید و در این مورد نیز پیشنهاد ما استفاده از خدمات فروش وب مانی دسیماپی است.

شما میتوانید درآمدهای وب مانی خود را به دسیما بفروشید و بین یک تا نهایتاً سه روز کاری معادل ریالی آن را دریافت کنید؛ برای این مهم کافیست از لینک داده شده در بالا وارد بخش «فروش وبمانی به دسیما» شوید و مبلغ مورد نظر و آدرس کیف پول وبمانی تان را وارد و فرایند فروش وبمانی را تکمیل کنید.

دقت داشته باشید افتتاح حساب وب مانی برای ایرانیان تحریم نیست و شما میتوانید با مدارک هویتی خود نسبت به ایجاد حساب اقدام و از خدمات وب مانی استفاده کنید اما همانطور که ذکر شد در حال حاضر شرایط برای شارژ مستقیم حساب وبمانی و یا نقد کردن درآمدهای ارزی آن وجود ندارد و برای این دو مورد باید از خدمات خرید و فروش وب مانی شرکت های معتبری چون دسیماپی استفاده کنید.