خرید و فروش اسکریل Skrill

خرید دلار اسکریل یا شارژ حساب اسکریل | فروش دلار اسکریل یا نقد کردن دلار اسکریل

  • خرید اسکریل از دسیماپی:

امکان خرید Skrill و یا همان شارژ اسکریل Skrill (شارژ دلار اسکریل) برای خریدهای اینترنتی از سایت‌های خارجی، انتقال وجه به خارج و سایر پرداخت‌های ارزی برای شما فراهم شده است؛ جهت شارژ اسکریل و افزایش موجودی حساب اسکریل بین یک تا سه ساعت کاری زمان نیاز است.

  • فروش اسکریل به دسیماپی:

جهت فروش Skrill یا همان نقد کردن درآمد اسکریل (نقد کردن دلار اسکریل) و تبدیل درآمدهای ارزی اسکریل Skrill به ریال و واریز به حساب بانکی‌تان نیز دسیما امکانات لازم را فراهم کرده است؛ نقد کردن اسکریل بین یک تا سه روز کاری زمان میبرد.

خرید و فروش اسکریل

مراحل خرید و فروش دلار اسکریل

ثبت نام در دسیماپی

ثبت نام در دسیماپی

نخست در دسیماپی ثبت‌نام کنید؛ این ثبت‌نام زمان بسیار اندکی را خواهد گرفت.

وارد کردن اطلاعات

وارد کردن اطلاعات

نوع درخواست مربوط به خرید یا فروش اسکریل و اطلاعات مربوطه را وارد کنید.

محاسبه و تایید هزینه ها

محاسبه و تایید هزینه ها

معادل دلاری یا ریالی قابل دریافت و یا پرداخت را مشاهده و تایید فرمایید.

دریافت حساب اسکریل

دریافت ریال یا دلار اسکریل

سپس دلار اسکریل را در حساب اسکریل و ریال را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

دلار و یوروی اسکریل را میتوانید به دسیماپی بفروشید
فروش دلار اسکریل به دسیماپی کارمزدی ندارد
تسویه حساب فروش دلار بین 1 تا 3 روز کاری طول میکشد
خرید دلار بین 1 تا 3 ساعت زمان میبرد
اکانت اسکریل شما باید وریفای شده باشد
دلار سایت های کلیکی خریداری نمیشود

سوالات متداول

در اسکریل از چه نوع ارز و واحد پولی استفاده میشود؟

در زمان افتتاح حساب اسکریل از بین ارزهای مختلف میتوانید یکی را انتخاب کنید اما دقت داشته باشید که پس از اولین پرداخت توسط حساب اسکریلتان، دیگر قادر به تعییر واحد پولی و ارزی آن نخواهید بود.

چه ارزهایی را میتوانیم از دسیماپی بگیریم؟

جهت افزایش موجودی و اعتبار حساب اسکریل خود، ارزهای دلار و یورو را میتوانید از دسیماپی دریافت کنید؛ در صورتی که به ارز دیگری نیاز دارید ابتدا نسبت به موجود بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

آیا خرید دلار اسکریل از دسیماپی کارمزد دارد؟

خیر، ما در دسیماپی هیچگونه کارمزدی برای فروش اسکریل دریافت نمیکنیم؛ با این وجود توجه داشته باشید که خود اسکریل برای انتقال کارمزدی حدود 1% کسر میکند که دسیما نیز آن را از اصل پول کسر میکند.

در اسکریل محدودیت انتقال پول وجود دارد؟

خیر، در اسکریل محدودیتی بابت انتقال وجود ندارد و دسیماپی قادر است به درخواست های شما در مبالغ مختلف پاسخ دهد.

شارژ اسکریل و نقد کردن درآمد اسکریل چقدر زمان میبرد؟

خرید دلار اسکریل از دسیما و شارژ اکانت اسکریل شما بین یک تا سه ساعت کاری زمان نیاز دارد؛ مدت زمان لازم برای تسویه حساب ریالی حاصل از فروش اسکریل به دسیما و نقد کردن درآمد اسکریل نیز بین یک تا سه روزکاری در نظر گرفته شده است.

مشاوره خرید و فروش اسکریل

مشاوره خرید و فروش اسکریل

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

مشاوره خرید و فروش اسکریل

مشاوره خرید و فروش اسکریل

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

خرید دلار اسکریل | شارژ حساب اسکریل

افزایش موجودی حساب اسکریل یکی از دغدغه های افرادی است که قصد خرید از سایت های خارجی، انتقال ارز به خارج از کشور، شارژ اکانت های خارجی و غیره را دارند چرا که به دلیل تحریم های موجود امکان شارژ احساب اسکریل ایرانیان به صورت مستقیم وجود ندارد.

از این رو ما در دسیماپی این امکان را فراهم آورده‌ایم تا افرادی که اسکریل را به دلیل امنیت بالا، سرعت و البته عدم محدودیت‌های سختگیرانه‌اش به عنوان یک کیف پول دیجیتال و روشی برای انجام تراکنش‌های ارزی بین المللی‌شان انتخاب کرده اند، در کمترین زمان ممکن بتوانند نسبت به خرید دلار اسکریل و افزایش موجودی و شارژ اکانت اسکریل شان اقدام کنند.

شما ابتدا با افتتاح حساب اسکریل و سپس خرید دلار اسکریل و شارژ اکانت تان میتوانید استفاده از اسکریل به جای شرکت ها و افراد، چک های الکترونیکی، کارت های اعتباری، پرداخت های موبایلی و دیگر روش هایی که به منظور انجام تراکنش های بین المللی مطرح است، استفاده کنید. به عبارتی با افزایش موجودی اکانت اسکریل تان، شما دارای یک کیف پول دیجیتالی خواهید بود که این امکان را در اختیارتان میگذارد تا به انتقال و دریافت وجه به صورت آنلاین آن هم با امنیتی بالا و محدودیتی اندک بپردازید.

شارژ اسکریل، نقد کردن اسکریلدسیماپی چه ارزهایی را میفروشد؟

شما میتوانید نسبت به خرید دلار اسکریل و خرید یوروی اسکریل از دسیما اقدام کنید؛ حتماً اطلاع دارید که در هنگام ایجاد اکانت اسکریل از بین ارزهای معتبر میتوانید یکی را به عنوان ارز پیشفرض انتخاب کنید که توصیه ما انتخاب دلار است؛ سپس زمانی که اولین پرداخت را با آن ارز انتخابی داشته باشید دیگر نمیتوانید نسبت به تغییر آن اقدام کنید.

پس از اینکه نسبت به خرید اسکریل و شارژ حساب اسکریل تان اقدام کردید، میتوانید از خدمات اسکریل از جمله انتقال وجه استفاده کنید؛ دقت داشته باشید که اسکریل برای ارسال وجه کارمزدی 1.9 درصدی و برای تغییر و تبدیل ارز نیز 3.99 درصد کارمزد در نظر گرفته که تمام آن را هنگام ارسال وجه به صورت خودکار کسر میکند.

با این وجود شما با محدودیتی در رابطه با حداقل و حداکثر مبلغ انتقالی مواجه نیستید و این یکی از ویژگی های مثبت اسکریل محسوب میشود.

فروش دلار اسکریل | نقد کردن درآمد ارزی اسکریل

فریلنسرها و کسب و کارهای نه چندان بزرگ اما بین المللی که در عرصه های تکنولوژی و یا صادرات به ارائه خدمات و کالا میپردازند، پس از دریافت حق الزحمه شان به پول های الکترونیکی چون اسکریل نیاز دارند که درآمد اسکریل شان را نقد و به ریال تبدیل کنند؛ همچنین ممکن است شخصی خارج از کشور قصد داشته باشد به هر دلیلی مقداری پول به حساب شما واریز کند.

در این میان دسیماپی خدمات مربوط به فروش دلار اسکریل و نقد کردن درآمد دلاری اسکریل را فراهم آورده است.

دسیما چه ارزهای اسکریل را خریداری میکند؟

شما میتوانید دلار اسکریل و یوروی اسکریل را به دسیماپی بفروشید، فروش اسکریل به دسیماپی کارمزدی ندارد. جهت تسویه حساب اسکریل فروخته شده و واریز معادل ریالی آن به حساب بانکی تان بین یک تا سه روز کاری زمان در نظر گرفته شده است.

توجه داشته باشید که برای فروش اسکریل و نقد کردن درآمد ارزی اسکریل، حساب شما باید یک حساب اسکریل وریفای شده باشد؛ همچنین این نکته را مد نظر قرار دهید که دسیما دلارهای سایت های کلیکی را خریداری نمیکند.