افتتاح حساب اسکریل | وریفای شده

وریفای کردن اکانت اسکریل Skrill

ساخت حساب اسکریل Skrill وریفای شده و وریفای کردن اکانت اسکریل

مدت هاست اقبال عموم مردم به ایجاد اکانت اسکریل و استفاده از خدمات آن به دلیل امنیت بالا و عدم محدودیت‌های سختگیرانه افزایش یافته و این شرکت را به رقیبی در برابر پی پال تبدیل کرده است.

شما بعد از افتتاح حساب Skrill قادر خواهید بود پول را به واسطه حساب‌های بانکی و یا کارت‌های اعتباری به حساب اسکریل واریز یا برداشت کنید، همین سادگی فرایند کار با اسکریل نیز در ترغیب افراد برای ایجاد اکانت Skrill و استفاده از آن نقش پررنگی دارد.

اسکریل همچون کیف پول دیجیتال نیز عمل و از بیش از 40 نوع ارز دنیا پشتیبانی میکند؛ شما با افتتاح حساب اسکریل میتوانید تنها با در دست داشتن ایمیل طرف مقابل به حساب او پول واریز کنید.

دسیماپی خدمات خرید و فروش اسکریل و گیفت کارت اسکریل را نیز ارائه میدهد.

افتتاح حساب اسکریل وری فای شده

مزایا و معایب اسکریل:

کارمزد بسیار بالا برای تبدیل ارز

عدم استفاده به مدت 1 سال، ماهی 2 یورو جریمه دارد

عدم محدودیت برای ارسال مبالغ بالا

پوشش و پشتیبانی اسکریل از بسیاری از کشورها

فرایند بسیار ساده و آسان انتقال وجه

سرعت بسیار بالای انجام تراکنش ها در این روش

مراحل درخواست افتتاح حساب اسکریل وریفای شده

با دسیماپی سریعترین ایجاد اکانت اسکریل وریفای شده را تجربه کنید

ثبت نام

ثبت نام

 برای افتتاح حساب اسکریل وری فای شده، نخست باید در کوتاه ترین زمان ممکن در سامانه دسیماپی ثبت نام کنید.

درخواست

درخواست

در ادامه در پنل دسیماپی و از بخش سرویس ها درخواست افتتاح حساب اسکریل وریفای شده را ثبت کنید.

پرداخت

پرداخت

سپس جهت تکمیل افتتاح حساب و وریفای کردن اسکریل، مبلغ — دلار را به صورت ریالی پرداخت کنید.

دریافت حساب اسکریل

دریافت

در پایان در کمترین زمان ممکن حساب اسکریل وریفای شده شما افتتاح میشود و در اختیارتان قرار می گیرد.

سوالات متداول

هزینه افتتاح حساب اسکریل چقدر است؟

هزینه ساخت حساب Skrill توسط دسیماپی برای حساب امارات معادل 59 دلار و برای حساب انگلستان برابر با 149 دلار می باشد.

افتتاح حساب وریفای شده skrill چقدر زمان میبرد؟

ساخت حساب Skrill وریفای شده بین یک تا سه روز کاری زمان نیاز دارد.

بعد از افتتاح حساب اسکریل چگونه آن را شارژ کنیم؟

پس از ساخت حساب کاربری اسکریل وریفای شده، میتوانید از خدمات دسیماپی جهت شارژ اسکریل و یا نقد کردن درآمد اسکریل اقدام کنید.

کاربران ایرانی میتوانند اسکریل داشته باشند؟

به دلیل تحریم های موجود علیه ایران، شرایط ایجاد اکانت اسکریل با اطلاعات هویتی ایرانی وجود ندارد. از این رو باید برای برای ساخت اکانت Skrill وریفای شده از خدمات دسیماپی استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن حساب اسکریل وری فای شده در اختیارتان قرار بگیرد.

آیا دسیماپی حساب های اسکریل افتتاح شده را وریفای میکند؟

با توجه به حساسیت موجود، توصیه ما بر این است تا تمام مراحل افتتاح حساب اسکریل را به ما بسپارید؛ با این وجود اگر به هر طریق دیگری نسبت به ایجاد اکانت اسکریل اقدام کرده اید، باید مشخصات شما و اطلاعات اکانتتان بررسی شود و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد میتوانیم حساب اسکریل شما را وریفای کنیم.

مشاوره افتتاح حساب اسکریل

مشاوره افتتاح حساب اسکریل

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و کارشناسان ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

مشاوره افتتاح حساب اسکریل

مشاوره افتتاح حساب اسکریل

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و کارشناسان ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

0

میلیون نفر

تعداد کاربران اسکریل در جهان

0

حساب کاربری اسکریل

افتتاح شده در دسیماپی

0

شرکت و سازمان حقوقی

دریافت کننده خدمات اسکریل از دسیما

0

تراکنش اسکریل در ماه

توسط کاربران دسیماپی

اهمیت افتتاح حساب اسکریل

اسکریل Skrill یکی دیگر از سیستم های پرداخت آنلاین است که میتوان آن را همچون کیف پول دیجیتالی نیز در نظر گرفت که از انتقال و دریافت وجه به صورت آنلاین آن هم با بالاترین سطح امنیتی و البته با کارمزد بالا پشتیبانی می کند؛ Skrill از نظر مبلغ محدودیتی برای انتقال وجه از طریق روش‌های آنلاین یا حساب بانکی اعمال نکرده است، همچنین شما میتوانید ارز ارسالی که دلار هست را به بیش از 40 نوع ارز تبدیل و البته هزینه تبدیل ارز را نیز باید پرداخت کنید.

نکته قابل توجه اینجاست که برای ارسال وجه از طریق اسکریل نیازی نیست طرف مقابل حتماً نسبت به افتتاح حساب اسکریل اقدام کرده باشد یا اینکه مشخصات حسابش را کامل داشته باشید بلکه تنها با استفاده از آدرس ایمیل آن شخص نیز میتوان انتقال وجه را انجام داد؛ به عبارتی همچون پی پال، حساب های افتتاح شده اسکریل از روی ایمیل صاحب ایمیل شناخته میشوند.

این شرکت در سال های اخیر تبلیغات گسترده ای جهت ترغیب عموم مردم به افتتاح حساب Skrill انجام داده و تا حدودی نیز موفق بوده به نحوی که تعداد افرادی که نسبت به ایجاد اکانت اسکریل اقدام کرده اند را نزدیک 40 میلیون کاربر اعلام کرده اند؛ این شرکت تمام مجوز های مربوط به فعالیت در عرصه امور مالی را نیز از اداره مالی اتحادیه اروپا اخذ کرده است.

پول الکترونیکی Skrill با پشتیبانی از 40 ارز معتبر دنیا و ارائه خدماتی چون امکان خرید آنلاین، انتقال وجه به سایرین به واسطه ایمیل با کارت اعتباری یا حساب بانکی و همچنین جمع آوری سرمایه از طریق ایمیل به ترغیب مردم برای ساخت حساب Skrill میپردازد.

شما بعد از افتتاح حساب اسکریل Skrill قادر خواهید بود پول را به واسطه حساب های بانکی و یا کارت های اعتباری به حساب اسکریل واریز یا برداشت کنید؛ همین سادگی فرایند کار با اسکریل نیز در ترغیب افراد برای ایجاد اکانت Skrill و استفاده از آن نقش پررنگی دارد. جالب است بدانید که این شرکت در سال 2001 با نام مانی بوکرز Moneybookers در انگلستان فعالیتش را آغاز کرد و یکی از شرکت های قدیمی این عرصه است که در ادامه نامش را به اسکریل تغییر داد.

کارمزد اسکریل Skrill چقدر است؟ساخت حساب اسکریل

بالاتر ذکر شد که اسکریل به واسطه کیفیت خدماتش کارمزدهای بالایی هم دریافت میکند. به عنوان مثال هزینه انتقال وجه با اسکریل معادل 1.9 درصد و هزینه تبدیل ارز آن 3.99 درصد است که در هنگام ارسال از ارسال کننده به صورت خودکار کسر میشود از این رو شما باید این هزینه را محاسبه و به مبلغ انتقالی تان اضافه کنید؛ برای برداشت وجه نیز بیش از 7.5 درصد کارمزد در نظر گرفته شده است.

برای نمونه اگر شما بخواهید مبلغ 500 دلار آمریکا را به انگلستان انتقال دهید، باید 9.5 دلار هزینه انتقال پول با اسکریل و 19.95 دلار بابت هزینه تبدیل ارز پرداخت کنید که در پایان از 500 دلار مد نظر، حدود 470.55 دلار باقی می ماند. این در حالی است که هزینه تبدیل ارز در شرکتی همچون پی پال معادل 2.5 درصد است. همانطور که ذکر شد بعد از «ساخت حساب اسکریل» شما با محدودیت های سختگیرانه سرویس های مشابه در رابطه با حداکثر و حداقل مبلغ انتقالی مواجه نیستید؛ با این وجود حداکثر مبلغ انتقالی بین 135 الی 25 هزار دلار متغیر است.

هزینه افتتاح حساب اسکریل برای حساب امارات معادل 59 دلار و برای حساب انگستان برابر با 149 دلار است.

افتتاح حساب اسکریل وریفای شده | وریفای کردن اکانت اسکریل

و اما وریفای کردن حساب اسکریل نیز از جمله خدمات مهم و حساسی است که شرکت دسیماپی آن را ارائه میکند؛ توجه داشته باشید که شرکت اسکریل همچون سایر رقبای خود در راستای تخلفاتی چون پولشویی، احراز هویت اسکریل یا همان وریفای کردن اسکریل Verify Skrill را الزامی دانسته است.

ما در مجموعه دسیماپی به افتتاح حساب اسکریل وریفای شده اقدام میکنیم و به واسطه اهمیت و حساسیت موضوع توصیه ما این است که تمام مراحل از افتتاح اسکریل تا وریفای کردن حساب اسکریل را به ما بسپارید تا در نهایت یک حساب وریفای شده اسکریل را تحویل شما دهیم؛ با این وجود دوستانی که خودشان نسبت به افتتاح حساب اسکریل اقدام کرده و قصد دارند به Verify Skrill (وریفای کردن اکانت اسکریل) بپردازند نیز میتوانند درخواستشان را ارائه کنند تا پس از بررسی اکانت Skrill آن ها، اقدامات لازم انجام شود.

همینک درخواست ساخت اکانت اسکریل Skrill دهید!

اگر برای پرداخت های ارزی بین المللی و یا مراودات مالی و ارزی بین المللی به اسکریل نیاز دارید، هم اکنون درخواست دهید.