افتتاح حساب پرفکت مانی

افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی Perfect Money

ساخت اکانت پرفکت مانی و وریفای کردن آن در سریعترین زمان توسط دسیماپی

افتتاح حساب در سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی Perfect Money به واسطه امکانات و ویژگی های مثبت فراوانش، طرفداران زیادی در ایران دارد.

پشتیبانی از زبان فارسی، راحتی افتتاح حساب، عدم تبعیت از تحریم های علیه ایران، عدم ضرورت احراز هویت، سود ماهانه به پس اندازها و پشتیبانی از چهار نوع حساب دلاری، یورو، طلا و بیت کوین تنها گوشه ای از این مزایاست.

دریافت و انتقال ارز، خرید کالا و خدمات از سایت های خارجی، خرید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، دریافت قرض و یا وام و امکان تبدیل ارز نیز از جمله خدماتی است که پس از ایجاد اکانت پرفکت مانی میتوانید از آن بهره مند شوید.

شما ملزم به وریفای کردن اکانت پرفکت مانی تان نیستید اما برای استفاده از مزایایی چون کارمزد کمتر انتقال وجه توصیه میشود همین ابتدای امر به افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی اقدام و یا اکانت Perfect Money خود را توسط کارشناسان دسیما وریفای و احراز هویت کنید.

افتتاح حساب پرفکت مانی

برخی از مزایا و امکانات پرفکت مانی

انتقال ارز و خرید از سایت های خارجی
خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال
پشتیبانی از دلار، یورو، بیت کوین و طلا
امنیت و احراز هویت چند مرحله ای و البته ساده
پشتیبانی از زبان فارسی و عدم پیروی از تحریم ایران
ضروری نبودن احراز هویت و وریفای کردن حساب
امکان دریافت سود ماهیانه، قرض و وام
کسب درآمد اضافی با استفاده از سیستم همکاری
امکان تبدیل ارز به سایر ارزهای پشتیبانی شونده

مراحل درخواست افتتاح حساب پرفکت مانی در دسیماپی

با دسیماپی سریعترین افتتاح حساب پرفکت مانی را تجربه کنید

ثبت نام

ثبت نام

جهت ساخت اکانت پرفکت مانی، ابتدا در کمترین زمان در دسیماپی ثبت نام کنید.

درخواست

درخواست

سپس درخواستتان مبنی بر افتتاح حساب پرفکت مانی را در پنل کاربری ثبت کنید.

پرداخت

پرداخت

اطلاعات لازم را تکمیل و هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی را پرداخت کنید.

دریافت

دریافت

سپس اطلاعات اکانت پرفکت مانی تان را در پنل کاربری و ایمیل تان دریافت کنید.

سوالات متداول

هزینه ساخت و افتتاح حساب پرفکت مانی چقدر است؟

هزینه ساخت حساب پرفکت مانی در دسیماپی برابر با 25 دلار است.

ساخت حساب پرفکت مانی چقدر زمان میبرد؟

زمان لازم برای ایجاد حساب پرفکت مانی در دسیماپی بین 2 تا 5 روز کاری است.

تفاوت حساب وریفای شده پرفکت مانی با حساب معمولی پرفکت مانی چیست؟

کارمزد تراکنش ها و انتقال وجه در حساب وریفای شده پرفکت مانی برابر با 0.5% و در حساب معمولی معادل 1.99% است.

سقف برداشت پرفکت مانی چقدر است؟

سقف برداشتی برای پرفکت مانی تعیین نشده است.

بعد از افتتاح حساب، چطور حساب پرفکت مانی را شارژ کنیم؟

پس از ایجاد اکانت پرفکت مانی میتوانید از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی استفاده و نسبت به شارژ و افزایش موجودی اکانت پرفکت مانی تان اقدام کنید.

مشاوره افتتاح حساب پرفکت مانی

مشاوره افتتاح حساب پرفکت مانی

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

مشاوره افتتاح حساب پرفکت مانی

مشاوره افتتاح حساب پرفکت مانی

نیاز به مشاوره دارید؟ مشاوران و همکاران ما در دسیماپی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما هستند.

شماره های تماس:  7-36010215 (051) / 09121533046

0

میلیون نفر

تعداد کاربران پرفکت مانی در جهان

0

حساب کاربری پرفکت مانی

افتتاح شده در دسیماپی

0

شرکت و سازمان

دریافت کننده خدمات پرفکت مانی از دسیما

0

تراکنش پرفکت مانی در ماه

توسط کاربران دسیماپی

چرا باید نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنیم | مزایای افتتاح حساب پرفکت مانی

سیستم پرداخت الکترونیکی بین المللی پرفکت مانی Perfect Money که از نظر حقوقی متعلق به Perfect Money Finance Corp و ثبت شده در کشور پاناما است، در سال 2007 فعالیت خودش را آغاز کرد.

دفتر مرکزی و خدمات عملیاتی پرفکت مانی در زوریخ واقع شده و چندین دفتر در مناطق مختلف جهان از جمله هنگ کنگ دارد.

تا کنون بیش از 10 میلیون نفر نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کرده و از آن استفاده میکنند؛ این سیستم پرداخت الکترونیکی در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران، روسیه، هند، پاکستان، اوکراین و غیره فعالیت گسترده دارد.

افتتاح حساب پرفکت مانیشما پس از ساخت حساب پرفکت مانی و حتی بدون وریفای کردن اکانت پرفکت مانی خود می‌توانید از خدمات پرداخت های ارزی چون خرید اینترنتی از سایت های خارجی و پرداخت های مربوط به مواردی چون بازی های آنلاین، نرم افزارها، فیلم های روز دنیا، خرید هاست از سایت های خارجی، خرید دامنه از سایت های خارجی، دریافت ارز و یا انتقال ارز به حساب های خارجی اقدام کنید.

یکی از مهمترین ویژگی های پرفکت مانی و نقطه تمایز آن با سایر پول های الکترونیکی و ارزهای دیجیتال در این است که شما با ایجاد و ساخت اکانت پرفکت مانی به یک حساب چند ارزی شامل حساب دلار USD، یورو EUR، طلا و بیت کوین دسترسی خواهید داشت.

به عبارت دیگر بعد از افتتاح حساب Perfect Money و شارژ اکانت تان، فارغ از نوع موجودی حساب، میتوانید موجودی حساب یا همان محتویات والت خود را با توجه به نرخ بازار جهانی به حساب کاربری طلا (G) حساب کاربری یورو (E) یا حساب کاربری دلار (U) تبدیل کنید.

وریفای کردن حساب پرفکت مانی

گفتنی است شما برای افتتاح حساب پرفکت مانی Perfect Money به مدارک خاصی نیاز ندارید، با این وجود اگر درصدد وریفای کردن اکانت Perfect Money خود هستید به مدارک شناسایی شامل پاسپورت یا گواهینامه، یکی از قبض های خدماتی مانند قبض برق و گاز و در نهایت تأیید شماره تلفن نیاز دارید.

توجه داشته باشید که حساب های وریفای نشده محدودیت و مشکلی را متوجه فعالیت شما نمیکند اما در صورت وریفای کردن حساب پرفکت مانی قادر خواهید بود تا از امکانات بیشتری استفاده کنید؛ امکاناتی که میتوان به پرداخت کارمزد کمتر برای انتقال ارز، ویژگی های امنیتی بیشتر، بازیابی ساده‌تر حساب و استفاده از کیف پول بیت کوین داخلی اشاره کرد.

امکانات و مزایای افتتاح حساب پرفکت مانی

یکی از مهمترین مزایای این سیستم مالی که ایرانیان فراوانی را به سوی افتتاح حساب پرفکت مانی سوق داده، عدم تبعیت از تحریم های آمریکا علیه ایرانیان و در نتیجه ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان است که میتوانند با مشخصات واقعی خود نسبت به ساخت حساب پرفکت مانی و وریفای کردن پرفکت مانی اقدام کنند.

این شرکت چندین نمایندگی هم در ایران دارد، وبسایت این شرکت نیز از زبان فارسی پشتیبانی میکند و در آن چندین وب سایت ایرانی به عنوان اکسچنجر این پول معرفی شده اند.

پیشتر نیز ذکر شد که پرفکت مانی در کشور پاناما که از تحریم های آمریکا تبعیت نمیکند مستقر شده است؛ این کشور همچنین قوانین مالی سهل و آسانی دارد مثلاً برخلاف کشورهای غربی شرکتی چون پرفکت مانی این اجازه را یافته است تا دارایی هایش را در بخش ها و فعالیت های گوناگون سرمایه گذاری کند.

ناگفته نماند که این امر میتواند خطر پس انداز پول در پرفکت مانی را افزایش دهد، در واقع همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از فروشگاه های بزرگ اینترنتی از پذیرش و دریافت این ارز خودداری کنند.

ویژگی مثبت این سرمایه گذاری شرکت برای کاربران که آن را از سایر شرکت های مشابه متمایز کرده این است که میتوانند با نگهداری و پس انداز پولشان در کیف پول پرفکت مانی، از 4 درصد سود سالانه در ماه بهره‌مند شوند؛ همچنین امکان قرض گرفتن و قرض دادن به شرط توافق کاربران و دریافت وام در این سیستم وجود دارد.

شما میتوانید پس از افتتاح حساب Perfect Money پرفکت مانی، علاوه بر پنل تحت وب از اپلیکیشن پرفکت مانی اندروید و آی او اس نیز استفاده کنید.

این سیستم مالی محدودیتی در میزان و حجم تراکنش های مالی و همچنین مالیات برای پس انداز و تراکنش های این سیستم در نظر نگرفته است.

شما میتوانید با سرعت بالا نسبت به تبدیل ارزهای فیات مانند دلار به ارزهای دیجیتال موجود در سیستم پرفکت مانی اقدام کنید و با استفاده از دلار، یورو، بیت کویین و طلا از سایت های اینترنتی خرید داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی ها و امکاناتی که پس از ایجاد اکانت Perfect Money میتوانید از آن استفاده کنید، بحث درآمد زایی و بازاریابی است؛ به این نحو که با ترغیب و معرفی افراد برای افتتاح حساب پرفکت مانی Perfect Money و استفاده از آن، این سیستم درصد و پورسانتی را به واسطه تراکنش این افراد به حساب شما واریز میکند.

در پایان شاید جالب باشد که بدانید استفاده از پرفکت مانی برای شهروندان کشور ایالات متحده ممنوع است.

امنیت پرفکت مانی

امنیت پرفکت مانی

پرفکت مانی از امنیت بالای چند مرحله ای و در عین حال ساده ای برخوردار است و کاربران این سیستم امکان تنظیم میزان و مراحل امنیتی را دارا میباشند.

در این سیستم ایمن سازی و امنیت با روش ها و مراحل «حفظ امنیت با در نظر گرفتن آی پی وارد شونده به اکانت (Identity Check)»، «ارسال پیامک ورود (SMS Login)»، «کارت تصویری کد (Code card)» و «سیستم رصد تراکنش ها (Anti–fraud filtration system)» انجام میگیرد.

کارمزدهای پرفکت مانی

همانطور که ذکر شد برای آن دست از کاربران پرفکت مانی که پس از افتتاح حساب به تأیید هویت و وریفای کردن اکانتشان پرداخته اند، کارمزد و کمیسیون نقل و انتقالات کمتری در نظر گرفته شده است؛ شما می ‌توانید در صفحه Fee در وبسایت پرفکت مانی آخرین هزینه های آن را مشاهده کنید.

کارمزد انتقال درون سیستمی برای کاربران تأیید شده پرفکت مانی برابر با ، 0.5 درصد و برای کاربران تایید نشده معادل 1.99 درصد است.

هزینه استفاده از موارد امنیتی معادل 0.1 درصد برای ارسال پیامک، 100 دلار برای بازیابی اکانت پرفکت مانی و هزینه Wire Transfer برای خارج کردن مبالغ، 100 دلار / 100 یورو + 3% از مبلغ است. همچنین شما میتوانید پول تان در پرفکت مانی را به بانک دیگری که از Wire Transfer پشتیبانی میکند واریز کنید.

در ضمن امکان تبدیل بیت ‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال به پرفکت‌ مانی نیز وجود دارد که برای این مهم باید کارمزد بیشتری را بپردازید.

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

یکی دیگر از امکانات ویژه ای که پس از افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده میتوانید از آن استفاده کنید، خرید بیت کوین با پرفکت مانی است؛ همچنین امکان خرید سایر ارزهای دیجیتال با پرفکت مانی نیز مهیا است.

خرید بیت کوین با پرفکت مانیبرای این مهم پس از ساخت اکانت پرفکت مانی و سپس وریفای و شارژ کردن آن، میتوانید از صرافی ها و سایت های فروشنده ارز دیجیتال که از پرفکت مانی پشتیبانی میکنند، ارز دیجیتال از جمله بیت کوین بخرید.

البته خرید بیت کوین با پرفکت مانی ممکن است هزینه بیشتری برای شما در برداشته باشد از این رو قبل از خرید نسبت به محاسبه هزینه های تمام شده اقدام کنید.

بعضی از بزرگترین و بهترین صرافی ها و وبسایت هایی که میتوانید از آن ها بیت کوین را با پرفکت مانی خریداری کنید عبارت‌اند از LocalBitcoins، Yobit، P۲PChange، Pm۲Btc.me، Magneticexchange.com؛ توجه کنید که ممکن است امکان فعالیت کاربران ایرانی در این سایت ها ممنون باشد از این رو ابتدا نسبت به تحریم نبودن ایرانی ها در این صرافی ها مطمئن شوید.

انواع حساب های پرفکت مانی

حساب های پرفکت مانی به سه دسته حساب معمولی (Normal)، حساب ویژه (Premium) و حساب همکار (Partner) تقسیم میشوند.

حساب های معمولی پرفکت مانی یا همان حساب های وریفای نشده متعلق به تمام افرادی است که نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام و برای اولین بار وارد اکانت شان میشوند؛ این حساب ها هیچگونه محدودیت و امتیاز خاصی ندارند و تنها کاربران آن برای تراکنش های مالی باید کارمزد بیشتری بپردازند.

حساب ویژه پرفکت مانی Premium یا همان اکانت های وریفای شده پرفکت مانی ویژه کاربرانی است که در یک سال اخیر فعال بوده و یا میزان گردش مالی آن ها از میزان مشخصی فراتر رفته است؛ این افراد میتوانند درخواست خود مبنی بر ارتقاء حساب کاربری شان را در وبسایت پرفکت مانی ثبت کنند.

از مزایای حساب پریمیوم پرفکت مانی میتوان به کارمزد کمتر برای تراکنش های مالی، ارسال سریعتر درخواست های کاربران این حساب ویژه به بانک و امکان انتقال و تبدیل ارزهای دیجیتال داخل حساب اشاره کرد.

حساب همکار پرفکت مانی Partner را تنها صرافی ها و نماینده های سیستم های پرداخت میتوانند داشته باشند و سایر کاربران عادی از داشتن آن محروم هستند؛ این حساب که کمترین میزان کارمزد و بیشترین میزان پرداخت سود را داراست تنها زمانی افتتاح میشود که اداره ی کل پرفکت مانی با بررسی کسب و کار کاربر نسبت به افتتاح حساب همکار رأی مثبت بدهد.

ووچر پرفکت مانی e-voucher

یکی دیگر از جذابیت های این سیستم مالی این است که عموم مردم این امکان را دارند که بدون افتتاح حساب Perfect Money از خدمات این سیستم مالی استفاده کنند؛ این امر به واسطه قطعه کدی به نام ووچر الکترونیکی e-Voucher امکان پذیر است.

ووچر پرفکت مانی را میتوان به کوپن الکترونیکی یا کارت شارژ تلفن های همراه تشبیه کرد که کاربر بدون ساخت حساب پرفکت مانی و تنها با خرید ووچر پرفکت مانی از دسیماپی و یا سایر سایت ها میتواند پرداخت های اینترنتی بین المللی خود را انجام دهد.

البته که امکان دریافت و واریز وجه تا سقف معین شده ای با ووچر الکترونیکی پرفکت مانی و همچنین امکان افزایش موجودی و شارژ حساب پرفکت مانی به وسیله e-voucher نیز ممکن است؛ گفتنی است ووچرها تاریخ انقضاء ندارند.

هم اکنون حساب پرفکت مانی افتتاح شده خود را شارژ کنید

اگر نسبت به افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی اقدام کرده اید و نیاز به شارژ اکانت خود دارید، هم اکنون اقدام کنید.